Youtube tregime te nxehta

Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te…. Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Kishte bere gjithfare sakrificash…. Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar….

Isha student ne Vlore. Une quhem Arjeta historia ime eshte kjo : une u dashurova me nje djal kur isha 18 vjeqare pasi kaluam…. Fillova pune ne nje restorant ,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje….

Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information. Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. BjoNda January 18, 0 3, BjoNda January 18, 2 5, BjoNda January 18, 0 1, Tregime Erotike — Caste dashurie Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.

Tregime Erotike – Ne Zyre

Zemra October 30, 1 6, Zemra October 4, 1 6, Zemra October 4, 0 3, Zemra October 4, 0 1, Refimi i Arianit Isha student ne Vlore. Zemra October 4, 3 3, Zemra October 4, 0 2, Zemra October 4, 1 4,Tregime erotike, tregime dashurie, tregime sexy. Dhe u moren vesh me njani tjetrin me shku diku me u ba pershesh keshtu qe moren taksin dhe shkuan te Villa Babushi ne Muqibabedhe u futen ne dhomen numer Oh sa u josha pas saj Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva.

Ata qiheshin. Ankohej se po i dhembte fundi i barkut. U largova nga dhoma e tyre. Me forte se viagra Gruaja ime me therriste: I poshter je! Moti nuk me ke qi keshtu…me ke shashtrisur…mos ke pi ndonje Viagra?

E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije. Ti u ndale. Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar pidhi yt.

Syte me ndillnin zjarr. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. E ndjeja pidhin tend si fryej. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un.

TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt pidhit tend te sterndezur e te qullur.

Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur.

youtube tregime te nxehta

Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje karin tim tek te godiste mitren. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e pidhit tend.Po tregoj historin time qe po lozja me kusheriren voljebolll ishte dit e bukur me djelll ajo ishte veshur me te shkurtra dhe un kur shikoja Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi. Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi.

Choi ye na instagram

Filluam te s Pershendetje miq te dashur kam nje histori shum te bukur per ju dhe kisha deshiren ta shprehja. Tradhtia ime e pare.

Aib. cnur. convegno: the digital library. arte digitale e

Ai ishte koleg pune i mamit tim. Ne ate kohe sapo mbushi 39 vjec e une rastisa tek puna e mamit, nderkohe qe ai n Histori nga nje fanse e faqes Dua tiu tregoj nje histori qe me ka ndodhur vitin e kaluar Kisha shkuar ne pishina me 2 sh Jam nga Tr, po ju tregoj historine time me kunatin, jam 28 vjec kunati eshte 4 vjet me i vogel.

tregime te nxehta me te qime

Burri punon ne Itali dhe vjen pak si Denisa nga Kukesi na tregon nje histori. Mrmb jam Denisa nga Kukesi do doja te tregoja nje histori timen qe ka ndodh para 6ditesh dhe akoma Jam nje vajze nga tr qe me kane qire 2djem bashk po ecja ne rruge dhe me bie celulare e hapa dhe nje shok tha qe te kame ftuar per dark une Please anonim persh quhem gena dhe jam 16 vjece desha tju trg historin time un banoj ne dr dhe ni dit duke u kthy nga shkolla me ngacmoj Histori e sapomberitur ne Inbox.

Flm per historine goca Une punoj ne nje butik. Ku pothuaj ne te shumten e kohes punoj vetem sepse prona Jam nje petagoge matematike, kam nje trup te bukur ,gjoks te ngritur. Para 1 viti ne universitetmi nguli syte nje djal Po ju tregoj historine time, jam nga Elbasani. Jam nje 34 vjecare, e martuar po me pelqen te shkoj e Histori erotike ekskluzive per faqen tone e derguar ne inbox nga nje fans.

Para ca muajsh me erdhi ne tel nje sms gabimisht Jam nje grua 32 vjec. Po ju tregoj historine timeme nje djal 26 vjec. Une kam nje dyqan shumice, burri punon ne greqi, dhe vjen si Jam xheloze per vjerren time November 19, Tradhetia e pare qe i bera burrit November 18, Ne pishine. Rrefen16 vjecarja e virgjer November 12, Po ju tregoj historine timeme nje djal 26 vjec November 01, Newer Posts Older Posts Home. Subscribe to: Posts Atom.Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune.

U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe del ai.

Shpartallimi i tezes // histori reale +18

Duhej te ishte ne pune ne ate orar. Tha qe kishte harruar te merrte ca projekte dhe hyri me nxitim ne shtepi. Une vazhdova muhabetin te hyrja. Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere! Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi. Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat!

Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave. Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia. Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte. Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit.

Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai. Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime.

E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi. Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte.

youtube tregime te nxehta

Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia! Pastaj i mbertheu pantallonat shpejt e shpejt, me kerciti nje shuplake seksi vitheve dhe iku, se duhej te ishte vertet ne pune. Anabel nje dit i fejuari im po me bente per te qeshur e un u rrezova me vajti koka ne pllak ithash mbaje mend ket gje.

Pas disa heresh vura re qe ajo nuk ishte direkt e njomur kur e benim por donte me shume loje pergatitje nga une. Dhe une vazhdoja ashtu e puthja me butesi deri sa lagej mire se kisha bezdi ta beja ndryshe. Nje dite se si ma dha truri dhe iu hodha siper si kafshe dhe i futa nje te kafshuar te gusha. U bera pishman se renkoi por nuk e kishte pasur nga dhimbja sepse u njom dhe u be uje. Vazhdova ta kafshoj e tia shqyej rrobat dhe u lag rreshqiste penisi si kurre ndonjehere.

Prsh Anabel,jam nje djale qe jetoj jashte Shqiperise me te dashuren time. Jemi te lidhur prej disa vitesh dhe mund te them qe kemi provuar pothuajse cdo gje ne shtrat. Pavaresisht se lidhja jone eshte serioze kjo nuk do te thote qe nuk mund te eksperimentojme pasi trupat tane i perkasin njeri tjetrit. Sa i perket temes sigurisht qe kemi bere edhe gjera te tilla dhe jo vetem nje here por disa here.

Po tregoj nje rast shkurtimisht.JAM 19 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam.

Tregime me pidh e kar 1. Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj Anila sexy: Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta natyrale dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar. Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues Nqs. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet.

Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal. Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus.

Slander cases won

Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh?

youtube tregime te nxehta

Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Po e pres Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon.

Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla.

Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje.

youtube tregime te nxehta

Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte.Your email address will not be published. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information. Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. Show More. Aboohu per ti mare lajmet e fundit! Artikuj te ngjajshem. April 11, 81, May 15, 23, October 15, 19, April 28, 17, Leave a Reply Cancel reply Your email address will not be published. Me te shikuara Close. October 8, 2, This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Close Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website.

Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website.

Nxorra Ka#in tim te madh dhe...!!!

These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.

Necessary Always Enabled. Non-necessary Non-necessary. Close Log in Forget?Shpesh qellonte qe beja dush kur ne shtepi ishte vetem kunati,e dija qe me pergjonte,dera eshte me cels nga kta te mdhenj, isha e bindur qe Po tregoj historin time qe po lozja me kusheriren voljebolll ishte dit e bukur me djelll ajo ishte veshur me te shkurtra dhe un kur shikoja Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi. Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi.

Filluam te s Pershendetje miq te dashur kam nje histori shum te bukur per ju dhe kisha deshiren ta shprehja. Tradhtia ime e pare. Ai ishte koleg pune i mamit tim. Ne ate kohe sapo mbushi 39 vjec e une rastisa tek puna e mamit, nderkohe qe ai n Histori nga nje fanse e faqes Dua tiu tregoj nje histori qe me ka ndodhur vitin e kaluar Kisha shkuar ne pishina me 2 sh Jam nga Tr, po ju tregoj historine time me kunatin, jam 28 vjec kunati eshte 4 vjet me i vogel.

Burri punon ne Itali dhe vjen pak si Denisa nga Kukesi na tregon nje histori. Mrmb jam Denisa nga Kukesi do doja te tregoja nje histori timen qe ka ndodh para 6ditesh dhe akoma Jam nje vajze nga tr qe me kane qire 2djem bashk po ecja ne rruge dhe me bie celulare e hapa dhe nje shok tha qe te kame ftuar per dark une Please anonim persh quhem gena dhe jam 16 vjece desha tju trg historin time un banoj ne dr dhe ni dit duke u kthy nga shkolla me ngacmoj Histori e sapomberitur ne Inbox.

Flm per historine goca Une punoj ne nje butik. Ku pothuaj ne te shumten e kohes punoj vetem sepse prona Jam nje petagoge matematike, kam nje trup te bukur ,gjoks te ngritur. Para 1 viti ne universitetmi nguli syte nje djal Po ju tregoj historine time, jam nga Elbasani.

Audio subreddits

Jam nje 34 vjecare, e martuar po me pelqen te shkoj e Histori erotike ekskluzive per faqen tone e derguar ne inbox nga nje fans.


Thoughts to “Youtube tregime te nxehta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *